Praca

LEKARZ OKULISTA

Oczekujemy:

  • ukończonej specjalizacji z okulistyki,
  • aktualnego prawa do wykonywania zawodu,
  • orientacji na Pacjenta,
  • dobrej organizacji pracy własnej.

Oferujemy:

  • indywidualnie dopasowaną formę i warunki zatrudnienia,
  • elastyczne godziny pracy dopasowane do grafiku lekarza,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji,
  • wsparcie w codziennej pracy.

Prosimy o przesłanie CV na adres: kierownik@contact-med.pl

REJESTRATORKA MEDYCZNA

Obowiązki:

Kompleksowa obsługa recepcji, w tym:

  • Obsługa Pacjentów – osobista, telefoniczna, mailowa,
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie ze standardami firmy,
  • Nadzór nad właściwym obiegiem dokumentów przychodzących i wychodzących,
  • Obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego,
  • Tworzenie pozytywnego wizerunku Centrum,
  • Dbałość o otoczenie;

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Sprawna obsługa komputera i sprzętu biurowego,
  • Dokładność i odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • Dobra komunikacja i umiejętność współpracy,
  • Entuzjazm i dynamika działania,
  • Inicjatywa i zaangażowanie w wykonywane czynności;

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowie o pracę,
  • Wdrożenie na początku współpracy,
  • Przyjazną atmosferę i zgrany zespół;